فایل ورد افزايش بهره و پهناي باند تقويت کننده توزيع شده با کاهش تلفات و اثرات خازن هاي پارازيتي خط انتقال گيت

لینک دانلود

 فایل ورد افزايش بهره و پهناي باند تقويت کننده توزيع شده با کاهش تلفات و اثرات خازن هاي پارازيتي خط انتقال گيت دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد افزايش بهره و پهناي باند تقويت کننده توزيع شده با کاهش تلفات و اثرات خازن هاي پارازيتي خط انتقال گيت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد افزايش بهره و پهناي باند تقويت کننده توزيع شده با کاهش تلفات و اثرات خازن هاي پارازيتي خط انتقال گيت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد افزايش بهره و پهناي باند تقويت کننده توزيع شده با کاهش تلفات و اثرات خازن هاي پارازيتي خط انتقال گيت :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي برق و مهندسي کامپيوتر ايران - الف مهندسي برق

تعداد صفحات :8

در این مقاله یک ساختار جدید شامل خازن و مقاومت منفی، جهت افزایش بهره و پهنای باند تقویت کننده های توزیع شده ارائه شده است. ساختار ارائه شده در خط انتقال گیت تقویت کننده توزیع شده مورد استفاده قرار گرفته و مدار حاصل در نرم افزار Advanced Design System با استفاده از مدل 0.13mm CMOS شبیه سازی شده است. خازن منفی در خط انتقال گیت اثرات خازن های پارازیتی سلول های بهره را کاهش داده و پهنای باند تقویت کننده را افزایش می دهد و در نتیجه موجب افزایش بهره ولتاژ مدار می شود. مقاومت منفی ایجادشده تلفات خطوط انتقال را کاهش و پهنای باند را افزایش می دهد. بهره ولتاژ شبیه سازی شده 15dB با تغییر بهره ±0.5 dB در باند فرکانسی 0.5-49 GHz می باشد. ورودی و خروجی مدار با مقاومت 50 تطبیق یافته اند و تلفات برگشتی از ورودی و خروجی به ترتیب زیر -8.15dB و -9.2dB است. این مدار دارای عدد نویزی کمتر از 4.6dB و توان مصرفی آن 99mW از منبع تغذیه 1.8V است.
كلید واژه: تقویت کننده توزیع شده، Distributed Amplifier، مقاومت منفی، خازن منفی

توضیحات بیشتر