فایل ورد بررسي ميزان تجمع فلزات سنگين سرب و کادميوم در بافت نرم توتياي Echinometra mathaei سواحل صخره‌اي جزيره قشم

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي ميزان تجمع فلزات سنگين سرب و کادميوم در بافت نرم توتياي Echinometra mathaei سواحل صخره‌اي جزيره قشم دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي ميزان تجمع فلزات سنگين سرب و کادميوم در بافت نرم توتياي Echinometra mathaei سواحل صخره‌اي جزيره قشم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي ميزان تجمع فلزات سنگين سرب و کادميوم در بافت نرم توتياي Echinometra mathaei سواحل صخره‌اي جزيره قشم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي ميزان تجمع فلزات سنگين سرب و کادميوم در بافت نرم توتياي Echinometra mathaei سواحل صخره‌اي جزيره قشم :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آبزيان و شيلات

تعداد صفحات :10

تحقیق حاضر به منظور اندازه گیری میزان تجمع فلزات سنگین سرب و کادمیوم در بافت نرم توتیا غالب سواحل صخره‌ای جزیره قشم در زمستان 1389 انجام گردید. توتیای غالب جزیره قشم Echinometra mathaei گزارش گردید. اهداف مورد نظر مقایسه میزان غلظت این فلزات در بافت نرم توتیا و مقایسه آن با میزان غلظت فلزات سرب و کادمیوم در جلبک مورد تغذیه توتیا بوده است. سنجش میزان فلزات سنگین به روش جذب اتمی به کمک دستگاه Perkin Elmer 4100 صورت گرفت. این مطالعه نشان داد که میانگین غلظت سرب و کادمیوم در بافت نرم به ترتیب 21.4±4.5 و 8.6±1.7 میلی‌گرم بر گرم در نمونه وزن خشک بود. نتایج حاصله نشان دهنده آن بود که در ایستگاه‌های مورد مطالعه اختلاف معنی‌داری بین میزان آلاینده‌های مورد نظر در بافت نرم نبوده‌است.
كلید واژه: بافت نرم توتیا، سواحل صخره ای، قشم، فلزات سنگین، جلبک

توضیحات بیشتر